Nurse Suits Printed Short Sleeves factory and suppliers | Longway

Kostume infermiere Shtypur mëngë të shkurtra

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Emri i produktit : Uniform Medical | Nurse Uniform | kostume infermiere

Artikulli Nr : HDT-16-06 / -07 / -08

Ngjyra : e bardhë / kuq / të lehta blu / blu

Përshkrim:

65% poliestër dhe 35% pambuk me një fund hardwearing, por të butë të dorës

Mëngë të shkurtra dhe mëngë të gjata stilet janë në dispozicion.

HXT-16-05 qershor 07

HXT-16-02 yx-16-01 shkurt

HXT-16-03


 • Previous:
 • Next:

 • Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  WhatsApp Online Chat !