Y20 Cotton Hospital Bed Linen Purple Yellow Stripes factory and suppliers | Longway

Y20 pambuku Spitali shtrati prej liri Purple Yellow Stripes

Përshkrim i shkurtër:

Materiali: Pambuk

vija purpurtë verdhë


Detail Product

Produkt Tags

Emri i produktit : Spitali shtrati liri / Spitali Bedding Set (Y20 purple shirit të verdhë)

Artikulli Nr : LW-BDL-vija

Bedding Set Size:

Duvet Cover: 230cm * 160cm

Flat Bed Sheet: 270cm * 170cm

Rasti jastëk: 75cm * 45cm

(Coutoured Sheet Pajisur mund të bëhen në bazë të madhësisë matress spital.)

Ngjyra : vija të ndryshme

materiali :

Pambuk ose material përzierje poli-pambuk dispozicion. Details si më poshtë:

Y20: pambuku C40S × 110 × 90

Karakteristika të tjera :

rezistenca ndaj klor zbardhues

thermostability

rezistenca pilling

fortësi të lartë me ngjyra


 • Previous:
 • Next:

 • Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  WhatsApp Online Chat !