Y12 Poly Cotton Hospital Bed Linen Green Stripes with Flower factory and suppliers | Longway

Y12 Polifonik pambuku Hospital Liri shtrati gjelbër Stripes me Lule

Përshkrim i shkurtër:

materiali:

Y12 T65C35 65% poliestër + 35% pambuk

Y13 pambuku

Ngjyra: dritën shirit të gjelbër me lule


Detail Product

Produkt Tags

Emri i produktit : Spitali shtrati liri / Spitali Bedding Set (vija të ndryshme)

Artikulli Nr : LW-BDL-vija

Bedding Set Size:

Duvet Cover: 230cm * 160cm

Flat Bed Sheet: 270cm * 170cm

Rasti jastëk: 75cm * 45cm

(Coutoured Sheet Pajisur mund të bëhen në bazë të madhësisë matress spital.)

Ngjyra : vija të ndryshme

materiali :

Pambuk ose material përzierje poli-pambuk dispozicion. Details si më poshtë:

Y9: pambuku C21S × 68 × 60 shirit gri me lule / shirit blu me lule

Y10: Polifonik pambuku T65 / C35 32s × 130 × 70 shirit gri me lule

Y11: pambuku C21S × 68 × 60 shirit kuq me lule

Y12: Polifonik pambuku T65 / C35 32s × 130 × 70 shirit të gjelbër me lule

Y13: pambuku C32S × 130 × 70 shirit të gjelbër me lule

Karakteristika të tjera :

rezistenca ndaj klor zbardhues

thermostability

rezistenca pilling

fortësi të lartë me ngjyra


 • Previous:
 • Next:

 • Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  WhatsApp Online Chat !