L6 Polyseter Checkered Hospital Bed Linen factory and suppliers | Longway

L6 Polyseter Checkered Spitali shtrati liri

Përshkrim i shkurtër:

Materiali: Poliester T65C35 65% poliestër + 35% pambuk

Ngjyra: Scotland Kontrolloni


Detail Product

Produkt Tags

Emri i produktit : Spitali shtrati liri / Spitali Bedding Set (checkered)

Artikulli Nr : LW-BDL-checkered

Bedding Set Size:

Duvet Cover: 230cm * 160cm

Flat Bed Sheet: 270cm * 170cm

Rasti jastëk: 75cm * 45cm

(Coutoured Sheet Pajisur mund të bëhen në bazë të madhësisë matress spital.)

Ngjyra : checkered

materiali :

Pambuk ose material përzierje poli-pambuk dispozicion. Details si më poshtë:

L6: T65 pambuku Polifonik / C35 32s × 130 × 70 kafe-blu check

L7: T65 pambuku Polifonik / C35 32s × 130 × 70 check kafe-bardhë

L8: T65 pambuku Polifonik / C35 32s × 130 × 70 check blu-bardhë

L6 L7 L8 poliestër Scotland kontrolloni spital pëlhurë prej liri krevat

 

Karakteristika të tjera :

rezistenca ndaj klor zbardhues

thermostability

rezistenca pilling

fortësi të lartë me ngjyra


 • Previous:
 • Next:

 • Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  WhatsApp Online Chat !