E21 Cotton Hospital Bed Linen for Paediatrics factory and suppliers | Longway

E21 pambuku Spitali shtrati prej liri për pediatri

Përshkrim i shkurtër:

Materiali: Pambuk

Ngjyra: blu me kitty


Detail Product

Produkt Tags

Emri i produktit : Spitali shtrati liri / Spitali Bedding Set (dizajn cartoon)

Artikulli Nr : LW-BDL-pediatrike

Bedding Set Size:

Duvet Cover: 230cm * 160cm

Flat Bed Sheet: 270cm * 170cm

Rasti jastëk: 75cm * 45cm

(Coutoured Sheet Pajisur mund të bëhen në bazë të madhësisë matress spital.)

Ngjyra : dizajn cartoon

materiali :

Pambuk ose poli-pambuk përzierje / CVC material dispozicion. Details si më poshtë:

Y14: pambuku C40S × 133 × 72 Happy Farm

E21: pambuku C21S × 108 × 58 kotele Blue

E21: polycotton T65 / C35 32s × 130 × 70 kotele Pink

Y2: pambuku C21S × 68 cm 60 Winnie mbajnë

Y7: pambuku C21S × 108 × 58 kitty Pink

Y18: Cotton C32S × 130 × 70 Dreamy bear blu

Y18: Cotton C32S × 130 × 70 Dreamy bear verdhë

 

Karakteristika të tjera :

rezistenca ndaj klor zbardhues

thermostability

rezistenca pilling

fortësi të lartë me ngjyra


 • Previous:
 • Next:

 • Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  WhatsApp Online Chat !