Rreth nesh

Longway TECHNOLOGIES CO., LTD. u themelua në vitin 2008. Ne kryesisht furnizimit me produkte spital lidhura. 

tekstile mjekësore Longway përfshin tre kategori, domethënë, Mjekësi Uniformat (mantelet laborator, scrubs mjekësore, kostume pleqsh, sweaters infermiere, kostume pacientit, etj), Spitali shtrati liri (fletë banesë, fletë coutoured, rast jastëk, mbuluar duvet, etj) dhe pëlhura Flamme-retardant perde (për të dy perde Kabina / perde privatësisë ose perde, etj) pajisje të nevojshme janë aslo avaiable.

Mjekësi Uniformat , për të dy mjekët, infermieret dhe pacientët, si dhe, janë të furnizuara në dizajne të ndryshme elegant dhe të rehatshme për të dy verës dhe dimrit. Kjo kategori përfshin mantelet laborator, të gjera, kostume pleqsh, scrubs, sweaters infermiere, kapele infermiere, dhe dekorata të tilla si watch infermiere, infermiere dekoratave flokët, këpucë infermiere, etj Materiale për uniformat mjekësore mund të jetë pambuk të pastër, ose pambuku poliestër. Përveç uniformave tradicionale ngjyrë të bardhë mjekësore, ne gjithashtu kemi uniforma të tjera Pure Color infermiere, të tilla si dritë blu, drita jeshile, rozë, jeshile, të purpurt, etj Fabris me dizajne të pikturuar edhe opsione për të bërë uniformat infermiere apo scrubs.

Spitali shtrati liri  pëlhurë vjen në dizajne të ndryshme. Ajo mund të jetë ngjyra e pastër (zbardhura të bardhë, rozë, drita jeshile, blu të lehta, etj), me dizajn kontrolluar, vija, fije lyer, apo me personazhet kartoni për departamentin e pediatrisë. Për ngjyrat pastër çarçafët, ne gjithashtu mund të pikturoj logot spital apo emrat spital për konsumatorët. Pastër liri krevat në spital pambuku siguron një përvojë të rehatshme për pacientët. Poliestër pambuku / pëlhura CVC janë gjithashtu në dispozicion.

Longway pëlhurë Perde  është e natyrshme flaka-retardant. Fabrics për perde dhomë fjetjeje e vogël perde / privacy është me të lindur rrjetë të lartë pjesë, ngjyra të pastër. Pëlhurë për perde, ose perde dritares janë pa rrjetë të lartë, por edhe e natyrshme flaka-retardant. Jacquard dhe Embossed harton janë në dispozicion. Testet tregojnë se pëlhurë plotësisht në përputhje me BS 5867-2: 2008 kërkesat e performancës Lloji C. Tipari mbetet edhe pas 50 ciklet e larjes standarde (në pajtim me BS EN ISO 10528: makina automatike (fjale) në 75 +/- 3 degC në ECE pastrues me Perborate natriumi, bie thatë). Ajo gjithashtu mund edhe të takohen NFPA 701 kërkesat ndezshmëri.


Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
WhatsApp Online Chat !