за компанијата

LONGWAY TECHNOLOGIES CO., LTD. е основана во 2008 година, Ние главно снабдување болница поврзани со производи.
Longway медицински текстил вклучува три категории, имено,  медицински униформи  (лабораториски мантили, медицински струже, стари костуми, медицинска сестра џемпери, костуми пациентот, итн),  Постелнина болнички кревет  (рамен лист, coutoured лист, перница случај, duvet покритие, итн) и  flamme-retardant завеса ткаенини  (за двете кабини завеса / завеса приватност или перде, итн) потребни додатоци се aslo avaiable ...

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
WhatsApp Онлајн Chat!